Słuchawki Trust Gaming Headset GXT 310
'' Jest moc!''
recenzował Adrian Pawliszyn dnia 26 Czerwca, 2016
Sprzęt firmy Trust z serii "GAMING" jest dość mocno chwalono przez swoich użytkowników. Seria ta charakteryzuje się nie tylko przygotowaniem sprzętu dla graczy, ale również porządnym wykonaniem. Nie możemy od niej oczekiwać wielkich bajerów, jednak ich brak znacznie wpływa na ich wartość przez co seria dla graczy od firmy Trust jest w bardzo dogodnej cenie.


Słuchawki GXT 310 zostały specjalnie przystosowane pod konsole Playstation 4 oraz Xbox ONE. Oczywiście można je wykorzystać do laptopów czy komputerów stacjonarnych bo i tam również nie można im nic zarzucić.

Jakość wykonania jak i ich desing stoi na wysokim poziomie. Regulacja długości jest sztywna, nie zużywa się praktycznie w cale przez co słuchawki same z głowy nie zjadą. Regulowany jest również mikrofon, który dla graczy jest podstawowym elementem. Obudowa słuchawek pokryta jest nowoczesnym gumową strukturą przez co ich wygląd przykuwa oczy praktycznie każdego, a wewnętrzny szkielet jak i nauszniki obłożone zostały wygodnymi gąbkami co przyczynia się do bardzo komfortowego użytkowania, nawet kilkugodzinnego.


Dźwięk jak i jakość mikrofonu również nie odbiega od standardów. Powiem więcej, jest lepiej niż się spodziewałem. Porównując głos słuchawek Trust GXT310 do SONY Wireless Stereo Headset 2.0, które mieliśmy okazję jakiś czas temu testować to jakość dzwięku naprawdę stoi na wysokim poziomie. Różnice były nieznacznie gorsze od SONY, jednak pamiętajmy, że porównywałem je do słuchawek specjalnie przystosowanych do PS4 ze specjalnym oprogramowaniem i sterownikami. Jest moc! Z czystym sumieniem możemy polecić słuchawki Trust GAMING HEADSET GXT311.
Słuchawki Trust Gaming Headset GXT 310
Słuchawki
Plusy
- wygląd
- jakość dźwięku na wysokim poziomie
- długi, "sznurkowaty" kabel
Minusy
- brak regulacji głośności
7/10