Słuchawki SONY Wireless Stereo Headset 2.0
''Sprzęt, który każdy zagorzały grać powinien mieć''
recenzował Adrian Pawliszyn dnia 27 Lipca, 2015
Słuchawki SONY Wireless Stereo Headset 2.0 to oficjalne bezprzewodowe słuchawki specjalnie dedykowane do konsol PS4, PS3 oraz PS Vita. Polecane są również do komputerów PC/Mac i urządzeń mobilnych. Oznaczone numerkiem 2.0, gdyż są one następcą poprzedniej generacji tych słuchawek czyli Sony Wireless Headset 7.1.

Na pierwszy planie prezentujemy pudełko. Ładne, eleganckie w barwach konsol Sony:


Znajdziemy na nim wszystkie specyfikacje i informacje na temat tego produktu, oczywiście po angielsku. Oto one:
 • Bogaty, dynamiczny dźwięk
 • Wbudowany mikrofon umożliwiający komfortowe porozumiewanie się ze znajomymi zapewniając krystalicznie czysty dźwięk i redukując zakłócenia mikrofonu wewnętrznego
 • Niesamowita jakość wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 (wyłącznie na systemach PS3 i PS4)
 • Dwa zaprogramowane tryby dźwięku zoptymalizowane pod kątem gier, filmów i muzyki oraz możliwość stworzenia własnych trybów za pośrednictwem specjalnej aplikacji

 • W środku zaś znajdziemy kilka ciekawych rzeczy. Pomimo głównego bohatera czyli słuchawek SONY Wireless Stereo Headset 2.0 są w nim: malutki odbiornik USB (który wpinamy do PS4), pokrowiec stanowiący opakowanie podróżne, krótki kabel USB do ładowania słuchawek, kabel Jack do podłączenia sprzętu nie posiadającego portów USB typu PS Vita, telefony, iPody itp. oraz standardowo, wszelakie instrukcje w różnych językach.


  Przedstawmy teraz samą sylwetkę słuchawek. Jak widać, są one ładniejsze (przynajmniej naszym zdaniem) od poprzedniej wersji. Nienaganna stylistyka z delikatnymi, miękkimi nausznikami sprawiają komfort ich użytkowania. Po kilkugodzinnej batalii, po prostu nie czuć ich na głowie ponieważ ich waga to jedynie 300g. Jedno z wielu udogodnień jest możliwość ich złożenia i przez to mogą być w łatwy i prosty sposób transportowane.


  Słuchawki same w sobie nie są zbyt skomplikowane. Na obudowie nausznika, dokładnie lewego, znajdują się wszystkie przejrzyście opisane funkcje. Mamy tam regulacje głośności, przycisk „MUTE” do całkowitego wyciszania mikrofonu, przycisk „VSS” umożliwiający uruchomienie stworzonego przez siebie w specjalnej aplikacji trybu dźwiękowego (np. większy bass), przycisk "SOUND/CHAT" (umożliwia regulację głośności dźwięku czatu w odniesieniu do dźwięku gry) oraz przełącznik z opcjami „2” „1” oraz „OFF” do wyłączenia słuchawek lub ustawienia jednego z dwóch trybów pracy (standardowy lub ze zwiększonym bassem). Pod spodem mamy jeszcze wejście na kabel Jack oraz Micro USB.

  Słuchawki SONY Wireless Stereo Headset 2.0 to sprzęt, który każdy zagorzały grać powinien mieć. Pod względem technicznym są wręcz idealne, co sprawia największy komfort grania, słuchania muzyki czy oglądania w nich filmów.

  Oczywiście taka jakość równa się także z niemałym wydatkiem. Średnia cena w polskich sklepach to około 350zł.
Słuchawki SONY Wireless Stereo Headset 2.0
Sprzęt Playstation
Plusy
+ perfekcyjnie czysty dźwięk
+ dużo funkcji
+ ładny, nowoczesny wygląd
Minusy
- obudowa trzeszczy przy składaniu (po dłuższym użytkowaniu)
9/10