Myszka Trust Gaming Mouse GXT 111
''Wspaniała myszka w wyborowej cenie''
recenzował Adrian Pawliszyn dnia 17 Czerwca, 2016
Firma Trust podeszła do modelu myszki GAMING GXT 111 z delikatnym dystansem co poskutkowało zaprojektowaniem bardzo dobrego sprzętu ze świetnym wyglądem w niskiej cenie. Jej koszt w tej chwili plasuje się na poziomie 50-80zł i można rzec, że praktycznie każdego zagorzałego gracza będzie na nią stać. Wygląd myszki GXT 111 od razu przykuł naszą uwagę. Ostre przepływowe kształty pozwalają naszej dłoni wpasować się w nią perfekcyjnie dając bardzo duży komfort gry oraz ergonomiczną pracę, nawet przy kilku godzinnym użytkowaniu, co w tych czasach jest bardzo ważne. Potwierdzone testami naszej redakcji.


Projektanci pozwolili sobie zaszaleć dodając możliwość zmiany rozdzielczości od 800dpi do nawet 2500dpi, przy którym jednocześnie zmienia się kolorystyka myszki:
- przy 800dpi mysz posiada kolor zielony
- przy 1200dpi mysz posiada kolor niebieski
- przy 2000dpi mysz posiada kolor czerwony
- przy 2500dpi mysz posiada kolor fioletowy

Kolejnym udogodnieniem, właściwie już standardowym w tego typu myszkach jest przycisk tzw. "double fire", który emituje podwójne kliknięcie LPM. Kolejne dwa przyciski (czerwone), które pozwalają przejść do poprzedniej lub następnej strony internetowej, co również w tych czasach jest bardzo przydatne.


Gaming GXT 111 Mouse to jedna z lepszych mysz dla graczy jakie miałem okazje testować. Biorąc pod uwagę cenę, wygląd oraz funkcję jakie posiada jest to praktycznie najlepsza mysz w stosunku do ceny innych myszek dostępnych na rynku.
Myszka Trust Gaming Mouse GXT 111
Myszki
Plusy
+ bardzo dobrze dopasowuje się do dłoni
+ całkiem niezły design
+ świetna cena
Minusy
- brak możliwości dociążenia myszki (brak ciężarków)
8/10