Znamy premierę dodatku Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!
opublikowano 110 dni temu przez adrianek
Firma Cdp.pl oraz CD PROJEKT RED, twórcy gier z serii Wiedźmin, opublikowali dziś, że Krew i Wino, drugi dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ukaże się 31 maja 2016. Wraz z tą informacją rusza przedsprzedaż dodatku.

“Krew i Wino, ostatnia misja Geralta z Rivii, to godne zwieńczenie Dzikiego Gonu. W dodatku znajdziecie ponad 90 nowych zadań, co przekłada się na ponad 30 godzin rozgrywki. Mam nadzieje, że ten dodatek zapadnie graczom w pamięć na długi czas” - mówi Konrad Tomaszkiewicz, Game Director, CD PROJEKT RED.

“Krew i Wino to również mnóstwo nowych mechanik rozgrywki, takich jak: nowy system mutacji czy dynamiczny system Ciekawych Miejsc, czyli Points of Interest, a także nowa talia do Gwinta i... własny kąt dla Geralta. A wszystko to na nowej mapie, która wielkością może śmiało konkurować z Ziemią Niczyją” - dodaje Tomaszkiewicz.


Dodatek zostanie wydany w wersji cyfrowej oraz wyjątkowej, limitowanej edycji pudełkowej, która już dziś trafiła do przedsprzedaży zarówno w wersji na komputery PC jak i na konsolę PlayStation 4.

W wydaniu znajdą się między innymi nowe talie do gry w Gwinta: armie Nilfgaardu oraz Królestwa Północy. Więcej informacji o pełnym składzie wydania dostępnych jest pod linkiem.

Krew i Wino można także nabyć w ramach Pakietu Dodatków, w którym znajduje się również pierwsze rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia.

Premiera:
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
Brak podobnych publikacji
POLECAMY