Wielki sukces Overwatch - jest już 7 milionów graczy!
opublikowano 86 dni temu przez adrianek
Gracze z całego świata poświęcili już ponad 119 milionów godzin na walkę o lepszą przyszłość w bestsellerowej strzelance drużynowej Blizzard Entertainment na PC, PS4 i Xbox One.

Świat potrzebuje bohaterów. Na to wezwanie odpowiedzieli mieszkańcy całego świata – od Londynu przez Xi’an po Rio de Janeiro – wstępując w szeregi Overwatch! 24 maja miała miejsce premiera strzelanki drużynowej Blizzard Entertainment na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows. Od tego czasu do walki o lepszą przyszłość przyłączyło się ponad 7 milionów bohaterów, którzy od tego czasu spędzili w grze łącznie ponad 119 milionów godzin, czyniąc globalną premierę Overwatch jedną z najbardziej udanych w historii. Bitwa się jednak dopiero rozpoczęła!

- W miesiącach i tygodniach poprzedzających premierę Overwatch grę ciepło przyjęło i wspierało wiele osób – społeczność graczy Blizzarda, fani strzelanek pierwszoosobowych oraz osoby, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z takimi grami. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni za tą niesamowitą pasję i entuzjazm – powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. - Włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie gry i nowego uniwersum, którymi wszyscy mogą się cieszyć. Cieszymy się niezmiernie, że premiera przebiegła bez zakłóceń i już nie możemy doczekać się wspaniałej zabawy, rywalizacji oraz nowości w grze, które nadal przed nami.

Od momentu premiery gracze zmienili bohaterów 326 milionów razy w trakcie trwania meczów i współpracując w drużynach dostarczyli do celu 11 milionów ładunków na polach bitew przyszłości. Overwatch pokochali gracze na całym świecie, co przekłada się na ogromny sukces gry, która również w recenzjach oceniana jako jedna z najlepszych w tym roku. Serwis GameSpot określił grę Overwatch jako „coś spektakularnego”, a w Forbesie napisano, że „Overwatch to po prostu cud” oraz „gra dla każdego”. W Game Informer napisano, że „Overwatch to niesamowite przeżycie”, a na zakończenie recenzji, w której gra otrzymała ocenę 10 na 10, autor dodał: „już nic nie będzie takie samo”.
Premiera: 2016-05-24
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Jedna z założycielek Overwatch powraca po ponad siedmioletniej nieobecności. Przedstawiamy Anę – zaprawioną w boju weterankę, która wspiera s...
13 Lipca 2016 o 18:14
'
29 Czerwca 2016 o 23:17
'
20 Maja 2016 o 10:19
POLECAMY