Pokaz Pro Evolution Soccer 2017 już niebawem!
opublikowano 92 dni temu przez adrianek
Przy okazji tegorocznego finału Ligi Mistrzów UEFA w Mediolanie rozegrany zostanie światowy finał zawodów PES League w PES 2016. Po raz pierwszy zostanie też zaprezentowana nowa część serii - PES 2017.

To logiczne, że wykorzystamy finał Ligi Mistrzów – największe zawody klubowe na świecie – i kulminację kolejnego udanego sezonu ligi PES, aby pochwalić się PES 2017 – stwierdził Tomotada Tashiro, prezes Konami Digital Entertainment B.V.

Wraz z 32 najlepszymi graczami w PES możemy pokazać, jak bardzo zależy nam na wspięciu się na nowe wyżyny realizmu i rozrywki. 27 i 28 maja będą świętem tego, co najlepsze w futbolu, a premiera PES 2017 to krok milowy dla tej serii.

Najlepsi gracze PES z całego świata udadzą się do Mediolanu na dwudniowe zawody, które odbędą się 27 i 28 maja. Wśród finalistów jest również Polak - Kasjan Bojanowski. W trakcie zawodów Konami pokaże też wczesną wersję PES 2017.

Nowatorski silnik FOX znowu zapewnia grze moc potrzebną do osiągnięcia niesamowitej jakości. PES 2017 skupia się na zabawie płynącej z rozgrywki z innym graczem, a wszystkie nowe elementy dotyczą właśnie tego aspektu gry. Główną innowacją PES 2017 jest system „Real Touch”, który w niezwykle realistyczny sposób odtwarza różne sposoby, w jakie można odebrać i wykonać podanie. Różni zawodnicy wykorzystują własne techniki – Real Touch oddaje je za pomocą zaawansowanej fizyki ruchu piłki i niuansów sterowania. Nową mechanikę uzupełnia system „Precise Pass”. Wykorzystuje on Real Touch, by ocenić celność danego podania. Ruch piłki w odniesieniu do pozycji zawodnika i odbiorcy podania ma wpływ na celność, co pozwala pokonać obronę wroga za pomocą celnych zagrań.
Premiera: date premiery nieznana
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
FC Barcelona i firma Konami ogłosiły 3-letnie partnerstwo, na mocy którego wydawca PES 2017 został Partnerem Premium katalońskiego klubu.
...
28 Lipca 2016 o 14:22
'
14 Czerwca 2016 o 20:30
POLECAMY