Nowy zwiastun Dead Island Definitve Collection i kilka nowych screenów
opublikowano 110 dni temu przez adrianek
Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Koch Media na rynku polskim, przedstawia dziś nowy zwiastun w którym zapowiada dodanie do edycji specjalnej Dead Island Definitive Collection dodatkowej gry - Dead Island Retro Revenge. Bonusowa produkcja będzie dostępna tylko i wyłączenie w tym wydaniu. Światło dzienne ujrzały także nowe screeny:


Dead Island Definitive Collection, czyli kompleksowe wydanie wraz ze wszystkimi DLC, będzie dostępne na polskim rynku w cenie 99,90 zł na platformę PC oraz 159,90 zł na PS4 oraz Xbox One. W dniu dzisiejszym ukazał się nowy zwiastun informujący o dołączeniu do wydania specjalnej gry, dostępnej tylko i wyłączenie w tej edycji – Dead Island Retro Revenge.


Dead Island Retro Revenge to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka utrzymana w klimacie horror - surwiwal. Główny bohater - Max, musi utorować sobie krwawą ścieżkę do celu, przebijając się przez hordy zombie, które opanowały Kalifornię. Wszystko po to, aby uratować kota porwanego przez złoczyńców. W walce używa się nie tylko pięści, ale też przeróżnych broni. Za produkcję gry odpowiada studio Empty Clip.
Premiera: 2016-06-01
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Kultowa marka Dead Island powróciła w zupełnie nowej odsłonie. Za sprawą Wydawnictwa Techland, oficjalnego partnera firmy Koch Media na rynku pol...
6 Czerwca 2016 o 19:15
POLECAMY