Największa otwarta beta w dziejach Blizzarda
opublikowano 102 dni temu przez adrianek
W otwartych beta-testach nadchodzącej strzelanki drużynowej Overwatch na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC wzięło udział ponad 9,7 mln graczy z całego świata. Czyni to betę Overwatch największym tego typu wydarzeniem w dziejach firmy Blizzard. Do 10 maja, kiedy nastąpiło zamknięcie etapu otwartych beta-testów, ich uczestnicy przeżyli wspólnie ponad 4,9 miliarda minut (81 milionów godzin), rozgrywając ponad 37 milionów meczów, wypełnionych emocjonującą rywalizacją, niesamowitą współpracą w drużynie oraz zabawą na całego.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że podczas otwartych beta-testów tak wielu graczy z całego świata mogło zapoznać się z grą Overwatch" – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment.

"Chcieliśmy przedstawić pełną wersję naszej gry przed premierą jak największej liczbie graczy komputerowych i konsolowych. Zainteresowanie było olbrzymie i mam szczerą nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili."

W Overwatch gracze wybierają spośród plejady 21 bohaterów dysponujących niepowtarzalnym arsenałem niezwykłych broni i niesamowitych zdolności, po czym łączą się w drużyny, aby realizować cele na polach bitew przedstawiających różne miejsca na całym świecie. Pierwszoosobowa strzelanka Blizzarda trafi do sklepów w wersjach na komputery PC, PlayStation 4 oraz Xbox One 24 maja w polskiej wersji językowej.
Premiera: 2016-05-24
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Jedna z założycielek Overwatch powraca po ponad siedmioletniej nieobecności. Przedstawiamy Anę – zaprawioną w boju weterankę, która wspiera s...
13 Lipca 2016 o 18:14
'
29 Czerwca 2016 o 23:17
'
20 Maja 2016 o 10:19
POLECAMY