Zagraj w EA SPORTS UFC 2 przed premierą z abonamentem EA Access
opublikowano 645 dni temu przez adrianek
EA SPORTS™ UFC® 2 jest od dziś dostępna do pobrania dla abonentów EA Access, wyłącznie na konsoli Xbox One. Posiadacze abonamentu EA Access mogą na tydzień przed premierą bezpłatnie pobrać i uruchomić pełne wersje gier Electronic Arts i skorzystać z próbnego okresu rozgrywki. Nie jest przy tym wymagany zakup gry.

EA SPORTS™ UFC® 2 to kompletna gra o sportach walki, na którą wszyscy czekali. Więcej zawodników, zapierająca dech w piersiach grafika, przełomowy system fizyki nokautów — kończenie walki nigdy wcześniej nie było tak realistyczne i tak satysfakcjonujące. Niezależnie od tego, czy wolisz walczyć o mistrzowski pas w rozbudowanym trybie kariery, czy też wystarczą Ci niezobowiązujące pojedynki z kumplami w nowym trybie KO, gra EA SPORTS™ UFC® 2 ma coś dla każdego miłośnika sportów walki. Wkrocz więc na oktagon i dokończ walkę! W EA SPORTS UFC 2 pokierujesz dwoma polskimi zawodnikami! Są nimi mistrzyni kategorii słomkowej, Joanna Jędrzejczyk, oraz czołowy polski półciężki, Jan Błachowicz.
Premiera: 2016-03-15
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
EA SPORTS UFC 2 to duży zastrzyk adrenaliny dla każdego fana mieszanych sztuk walki na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W grze dostępnych jest p...
17 Marca 2016 o 15:48
'
20 Stycznia 2016 o 23:15
POLECAMY