Wersje konsolowe theHunter: Call of the Wild już niebawem!
opublikowano 239 dni temu przez adrianek
Avalanche Studios, Expansive Worlds oraz dystrybutor astragon Entertainment ogłosili dziś, że theHunter™: Call of the Wild doczeka się wersji konsolowej i jeszcze w 2017 roku pojawi się na Xbox One oraz PlayStation 4.

Początkowo opracowany jako gra na PC oraz wydany, na początku tego roku, w formie edycji pudełkowej i cyfrowej theHunter: Call of the Wild pozwala graczom na przeżycie niezapomnianych myśliwskich przygód, rozgrywających się w otwartym świecie dwóch dużych terenów łowieckich: w Niemczech oraz na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Gra została stworzona w oparciu o silnik Apex – Avalanche Studios Open World Engine, który zapewnił nieprawdopodobnie wierne odwzorowanie rzeczywistości, niespotykane dotąd w grach łowieckich. theHunter: Call of the Wild to samodzielny tytuł, za który zapłacimy tylko raz i którego zakup gwarantuje dostęp do przyszłych dodatków DLC.
Premiera: 2017-03-14
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Tuż po wydaniu wersji theHunter: Call of the Wild przeznaczonej na platformy Xbox One i PlayStation 4, Avalanche Studios oraz Expansive Worlds mają ...
6 Pazdziernika 2017 o 20:35
POLECAMY