Usain Bolt w Pro Evolution Soccer 2018
opublikowano 163 dni temu przez adrianek
Usain Bolt już w tym momencie może poszczyć się mianem legendy lekkoatletyki. 30-latek z Kingston dzierży rekordy świata na w biegach na 100 i 200 metrów, a w swoim dorobku ma aż 23 złote medale lekkoatletycznych imprez, w tym 8 krążków z najcenniejszego kruszcu zdobytych podczas Igrzysk Olimpijskich. Bolt jest wielkim fanem piłki nożnej, która towarzyszy mu od małego i czasów, gdy grał w futbol na ulicach jamajskiej stolicy.

Dostęp do Bolta w PES 2018 otrzyma każdy, kto zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie gry. Jamajczyk dostępny będzie jako agent i zawodnik w trybie myClub, a jego niesamowita szybkość na pewno okaże się nieocenioną pomocą dla każdego zespołu i zagrożeniem dla nawet najlepiej zorganizowanej defensywy. Dzięki systemowi skanowania twarzy i sylwetki aparycja Bolta oraz jego charakterystyczny sposób biegu zostaną w pełni odwzorowane w grze.


"Kocham piłkę nożną, a w PES-a grałem odkąd pamiętam. To najlepsza piłkarska gra i wielkim zaszczytem jest być częścią jej sukcesu" - mówi Bolt. "Kiedy pojawiła się możliwość pojawienia się jako zawodnik w PES 2018, wyglądała zbyt pięknie by być prawdą. Deweloperzy zeskanowali moją twarz oraz przenieśli do gry wszystkie ruchy. To była fascynująca praca i mam nadzieję, że każdy kto zamówi grę przed premierą, będzie w pełni zadowolony z możliwości mojego wirtualnego odpowiednika"


PES 2018 dostępny będzie od 14 września. Gra ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Ona, Xbox 360 oraz PC.
Premiera: 2017-09-14
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Konami i Wydawnictwo Techland mają przyjemność ogłosić szczegóły oficjalnej e-sportowej Ligi Mistrzów UEFA - PES LEAGUE WORLD TOUR 2018. Sieci...
12 Pazdziernika 2017 o 21:56
'
14 Wrzesnia 2017 o 16:29
POLECAMY