TheHunter: Call of the Wild - już niebawem nowy rezerwat do polowania zimą
opublikowano 69 dni temu przez adrianek
Tuż po wydaniu wersji theHunter: Call of the Wild przeznaczonej na platformy Xbox One i PlayStation 4, Avalanche Studios oraz Expansive Worlds mają przyjemność przedstawić kolejny rozdział oryginalnej wersji gry na komputery PC.

Inspiracją w tworzeniu Parku Narodowego Medved-Taiga był surowy, mroźny krajobraz Syberii. W rozszerzeniu gry pojawi się sześć nowych gatunków zwierząt, wiele unikatowych punktów orientacyjnych oraz misje fabularne. Dodatek będzie dostępny na platformie Steam 17 października, a jego cena będzie wynosić 7,99 €.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Przygotuj się na najtrudniejsze warunki, jakie będą ci towarzyszyć podczas wyjątkowej wyprawy myśliwskiej do Parku Narodowego. Poznasz bezlitosną tundrę i przejdziesz po zamarzniętej zatoce. Tutaj pogoda może się zmienić w mgnieniu oka. Nagle możesz znaleźć się w samym sercu śnieżnej zamieci, uwięziony przez pękający dookoła lód.

Niedźwiedź brunatny, renifer, ryś
W parku narodowym możesz trafić na taką zwierzynę, jak piżmowce, renifery (w Ameryce Północnej znane jako karibu) lub dziki. Pojawiają się tu również większe gatunki zwierząt. Na równinach można spotkać majestatyczne łosie i groźne niedźwiedzie brunatne. Jednak najbardziej niezwykłym drapieżnikiem, jaki zamieszkuje ten rezerwat, jest niezwykle inteligentny, nieuchwytny niczym duch, ryś.

Powierzchnia 64 kilometrów kwadratowych
Powierzchnia otwartego świata Parku Narodowego Medved-Taiga to 64 kilometry kwadratowe, co odpowiada wielkości Hirschfelden i Layton Lake District. Można tu będzie rozegrać 32 całkowicie nowe misje, 50 misji pobocznych, a także odkryć wiele unikatowych miejsc.

Nowa fabuła
Wcielasz się w rolę doświadczonego myśliwego i eksperta od przetrwania, który został wynajęty przez Alenę Khasawowną do pomocy przy ekspedycji naukowej. Alena jest doskonałym, świetnie wykształconym klimatologiem. Pochodzi z rodziny, która na tych terenach zajmowała się hodowlą reniferów, dlatego świetnie zna kryjące się tutaj wyzwania. Od początku pojawiają się problemy. Twoim zadaniem będzie zebranie grupy, udzielenie pomocy lokalnej ludności i dopilnowanie, aby wszyscy bezpiecznie przetrwali do końca ekspedycji. To nie będzie łatwe. Nie wszyscy i nie wszystko będzie ci sprzyjać w odniesieniu sukcesu.

Możliwość wypróbowania i dzielenie się doświadczeniami
Podobnie jak to miało miejsce z innymi płatnymi rozszerzeniami, gracze, którzy nie będą posiadali nowej zawartości, będą mogli dołączyć bezpłatnie do gry wieloosobowej rozgrywanej w Parku Narodowym Medved-Taiga. Wystarczy, że znajdą osobę, która posiada ten dodatek. Myśliwi biorący udział w grach wieloosobowych mogą ze sobą współzawodniczyć lub współpracować. Ten drugi tryb może się okazać przydatny w rezerwacie pełnym niebezpieczeństw. Warto również wspomnieć o pojazdach terenowych ATV (dostępnych jako odrębny dodatek do kupienia), które są tu w pełni funkcjonalne. Jazda po lodzie dostarcza rozrywki, a jednocześnie cały czas trzyma w napięciu.
Premiera: 2017-03-14
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
TheHunter: Call of the Wild to symulator myśliwego i jednocześnie następca gry theHunter, w której w trakcie ostatnich 7 lat zarejestrowało się ...
2 Pazdziernika 2017 o 22:29
POLECAMY