The Surge już w sklepach - zobacz zwiastun premierowy
opublikowano 209 dni temu przez adrianek
Dziś do sklepów trafiło The Surge, szalona fabularna gra akcji na PlayStation 4, Xbox One i PC. CDP jest jej dystrybutorem.

Wciel się w postać Warrena i staw czoła rzeczywistości rodem z koszmaru podczas jego pierwszego dnia pracy w CREO – megakorporacji, którą po nagłej katastrofie ogarnia kompletny chaos.


W The Surge wartość nagrody wzrasta wraz z podejmowanym ryzykiem. Wyjątkowy system pozyskiwania przedmiotów z zabitych wrogów daje ci większą kontrolę nad rodzajem zdobywanego łupu. Podczas walki możesz celować w konkretną część ciała, uszkadzając ją kombinacjami pionowych i poziomych ciosów, by ostatecznie ją odciąć. Od tego, co odrąbiesz, zależy ostateczna nagroda. Rozpoczynając starcie, stajesz przed ważną decyzją: zaatakujesz nieosłoniętą część ciała, by szybciej zakończyć walkę, czy wdasz się w dłuższą, bardziej niebezpieczną potyczkę w zamian za szansę na zdobycie cennego wyposażenia?

Najlepsze łupy znajdziesz u najtrudniejszych do pokonania przeciwników. W przypadku szczególnie wymagających walk liczy się przede wszystkim szybkość i umiejętne przemieszczanie się wokół wroga. Korzystaj z podrasowanych dzięki egzoszkieletowi uników, bloków i skoków, by wywinąć się ciosom przeciwnika, jednocześnie dbając o to, by nie zabrakło ci wytrzymałości. Pilnuj, by w odpowiednim momencie znaleźć się w miejscu dogodnym do zaatakowania części ciała, którą chcesz odciąć, lub wykonać zręczny unik. Pamiętaj, że te same zasady mogą się obrócić przeciwko tobie: jeśli dasz się trafić w nieosłoniętą część ciała, szybciej polegniesz w walce. Naucz się wykorzystywać słabe strony wrogów i ukrywać swoje własne, a wkrótce zaczniesz zdobywać cenne trofea!

The Surge ukazało się na systemy PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, konsole Xbox One i komputery PC.
Premiera: 2017-05-16
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Już tylko jeden weekend dzieli nas od premiery The Surge, szalonej fabularnej gry akcji! Ukaże się ona 16 maja w wersjach na PlayStation 4, Xbox On...
12 Maja 2017 o 16:40
POLECAMY