The Surge i wymagający system walki na nowym zwiastunie prezentującym rozgrywkę
opublikowano 215 dni temu przez adrianek
The Surge, nadchodzące RPG akcji autorstwa Deck13, pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC 16 maja 2017 roku. Dzisiejszy zwiastun pokazuje, jak wygląda próba przetrwania na placówce CREO przy wykorzystaniu szybkiego i technicznego systemu walki The Surge. Dystrybutorem gry jest CDP.

W poprzednim zwiastunie, „Celuj i zdobywaj łupy”, zaprezentowaliśmy, w jaki sposób możesz rozczłonkowywać przeciwników za pomocą pionowych i poziomych ciosów, odpowiednio dobierając siłę uderzenia, i zabierać ze sobą to, co zdołasz odciąć. Zdobywanie w ten sposób ulepszeń dla swojego kombinezonu jest niezbędne do przetrwania, podobnie jak opierająca się na umiejętnościach gracza walka fizyczna.


Konieczne jest zajmowanie odpowiedniej pozycji i szybkie poruszanie się, więc korzystaj z uników, bloków, zwodów i skoków w celu omijania uderzeń. Nie możesz zapomnieć o zarządzaniu wytrzymałością, żeby w każdej chwili móc zaatakować lub uratować się przed miażdżącym ciosem. Zasady walki dotyczą zarówno ciebie, jak i twojego przeciwnika – jeśli uderzenie trafi cię w nieopancerzoną kończynę, doznasz cięższych obrażeń. Wykorzystuj słabości wroga, eliminując swoje, a zdobędziesz cenne ulepszenia.

Jednak nie jesteś sam. W podróży będzie ci towarzyszył dron wykorzystywany przez CREO w celach przemysłowych, który został przystosowany do walki. Osłaniaj się tarczą lub podpalaj, powalaj, przyciągaj i roztrzaskuj przeciwników, jednocześnie kontynuując walkę wręcz.

Gra The Surge pojawi się 16 maja na PlayStation 4, Xbox One i PC.
Premiera: 2017-05-16
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Dziś do sklepów trafiło The Surge, szalona fabularna gra akcji na PlayStation 4, Xbox One i PC. CDP jest jej dystrybutorem.

Wciel się w...
16 Maja 2017 o 17:46
POLECAMY