Star Wars Battlefront II - premiera już dziś!
opublikowano 27 dni temu przez adrianek
Nadszedł dzień premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku, Star Wars™ Battlefront™ II, wyróżnionej w trakcie tegorocznych targów E3 nagrodą dla najlepszej gry wieloosobowej przez Game Critics Award. Studia DICE, Motive oraz Criterion połączyły siły, tworząc jeden z najbardziej rozbudowanych tytułów w uniwersum Star Wars™ w historii. Fani mają szansę zanurzyć się w grze, która pod względem wielkości przerasta poprzedniczkę ponad trzykrotnie, oferując graczom więcej bohaterów, lokacji i pojazdów z każdej kinowej ery sagi, ale też pogłębioną personalizację i system rozwoju oraz udoskonalone starcia myśliwców.

Star Wars Battlefront II umożliwia graczom spełnienie marzeń o uczestnictwie w bitwach z uniwersum Star Wars jako żołnierze piechoty, piloci kosmicznych myśliwców, czy też słynni bohaterowie rozstrzygający losy bitew. W zupełnie nowej kampanii fabularnej gracze przeżyją wcześniej nieznaną opowieść ze świata Star Wars oczyma Iden Versio, dowódczyni oddziału Inferno, formacji Sił Specjalnych Imperium.


W dniu premiery doszło też do znaczących zmian w grze w obszarze rozwoju postaci, które są odpowiedzią DICE na głosy wiernych fanów. W tej sprawie wypowiedział się dyrektor generalny studia, Oskar Gabrielson: „Słyszymy Was głośno i wyraźnie, w związku z czym zdecydowaliśmy o wyłączaniu wszystkich mikrotransakcji w grze. To pozwoli nam spędzić znacznie więcej czasu na analizie, wprowadzeniu zmian, zrównoważeniu i dostrojeniu naszych mechanizmów. Oznacza to, że opcja zakupu kryształów w grze została wyłączona, a jedyną możliwością rozwoju postaci jest rozgrywka. Opcja zakupu kryształów w grze powróci w późniejszym terminie, po wprowadzeniu zmian. Będziemy Was informować na bieżąco jeśli chodzi o postępy."
Premiera: 2017-11-17
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Przedstawiamy kolejnych aktorów, którzy użyczyli głosów do polskiej lokalizacji gry Star Wars™ Battlefront™ II. Obsada trybu dla pojedynczego...
6 Listopada 2017 o 20:57
'
4 Pazdziernika 2017 o 14:34
POLECAMY