Premiera gry Need for Speed Payback
opublikowano 34 dni temu przez adrianek
Dziś premiera gry Need for Speed Payback na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na platformie Origin dla komputerów PC. W polskiej obsadzie dubbingowej znaleźli się m.in. Adam „O.S.T.R.” Ostrowski, Joanna Jędrzejczyk i Piotr Stramowski. Większe możliwości modyfikacji, zróżnicowany otwarty świat i widowiskowe momenty, jakich nie widzieliśmy wcześniej, sprawiają, że Need for Speed Payback zapewnia niezapomniane emocje graczom pragnącym przeżyć przygodę życia za kółkiem.

„Dwa lata temu odświeżyliśmy serię, wsłuchując się w głosy naszych fanów, i stworzyliśmy grę powracającą do korzeni Need for Speed – szybkie samochody, duże możliwości modyfikacji i widowiskowe pościgi policyjne. W Need for Speed Payback podnieśliśmy poprzeczkę, dodając hollywoodzki styl, pełną emocji akcję, ogromny otwarty świat, jeszcze większe możliwości modyfikacji i fabułę, która popycha grę naprzód” – powiedział producent wykonawczy Marcus Nilsson. „Z radością oddajemy do rąk graczy nową odsłonę serii, która zapewnia nie tylko to wszystko, za co ją pokochali, ale też wyznacza nowe granice gier wyścigowych”.


Akcja gry toczy się Fortune Valley, raju hazardzistów. Gracze mogą się wcielić w jedną z trzech postaci: Tylera (Racer), Maca (Showman) i Jess (Wheelman), z których każda ma swój własny styl jazdy. Wspólnie walczą z Familią, podstępnym kartelem, który rządzi miejskim półświatkiem. Driftuj po górskich drogach, przemierzaj pustynne tereny, pędź przez miasto, wykonuj szaleńcze misje i zdobywaj reputację na ulicach, by móc wystartować w ostatecznym wyścigu, który położy kres Familii.

Samochody znajdują się w centrum uwagi w Need for Speed Payback, a wraki stwarzają zupełnie nowe i wyjątkowe możliwości modyfikacji. Zabierz zezłomowane podwozie znalezione na poboczu i zamień je w supersamochód swoich marzeń. Pięć różnych klas pojazdów zapewnia nieograniczone możliwości tuningu graczom, którzy chcieliby stworzyć wyspecjalizowane bryki i zostawić przeciwników w tyle wyścigu, w terenie, drifcie, dragu lub w misjach ucieczkowych.

Widowiskowe pościgi policyjne jeszcze bardziej podnoszą temperaturę na drogach Need for Speed Payback. Inteligentniejsza policja oznacza, że potrzebne będą większe umiejętności, by uciec przed nowymi pojazdami, takimi jak tarany i helikoptery. Czujesz się pewnie? Zapoluj w otwartym świecie na skrzynie–przynęty, które kryją tajemnicze części poprawiające osiągi, ale natychmiast ściągną ci na głowę policyjny pościg.
Premiera: 2015-11-03
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Jak i UFC 2 tak i swoja premierą ma dziś PC'towa wersja Need for Speed. Wszyscy gracze spragnieni wyścigowych emocji na komputerach PC już od dzi...
17 Marca 2016 o 16:39
'
29 Pazdziernika 2015 o 21:40
'
15 Pazdziernika 2015 o 19:01
POLECAMY