Premiera Agents of Mayhem
opublikowano 118 dni temu przez adrianek
Seul to miasto opanowane przez LEGION. Jednak z pomocą agentów zostanie odbite spod złowieszczej okupacji. Wydawnictwo Techland, studio Deep Silver Volition oraz Koch Media z przyjemnością informują o premierze Agents of Mayhem. Produkcja studia Deep Silver Volition jest już dostępna na rynku na konsole oraz PC.

Po serii ogólnoświatowych ataków w Noc Diabła metropolie na wszystkich kontynentach zostają opanowane przez Ministerstwa LEGION-u, sitwę potężnych łotrów. Nadszedł czas na rozprawienie się z bandą nikczemnych oprychów. W Agents of Mayhem gracz pokieruje poczynaniami superagentów, z których każdy ma własny styl, osobowość, broń oraz umiejętności. Poznawaj zakamarki Seulu, by wyeliminować szpiegów LEGION-u i pokrzyżować im diaboliczny plan przejęcia kontroli na światem.


Agents of Mayhem to nowy tytuł twórców serii Saints Row. Rozgrywka w otwartym świecie polega na kierowaniu trzyosobowym zespołem Agentów, których możemy zmieniać w dowolnym momencie i których rekrutujemy z 12-osobowej grupy najemników. Zadaniem gracza jest obronić Seul przed bojówkami LEGION-u, ale Agents of Mayhem nie traktuje o walce dobra ze złem. To walka złych z jeszcze gorszymi, bo pracownicy Agencji jak widać nie przebierają w środkach. Pod względem klimatu gra Deep Silver Volition to połączenie kreskówek z lat 90-tych w stylu G.J. Joe (animowane przerywniki) z Suicide Squad.

Agenci destrukcji czekają na graczy w wypełnionym po brzegi złośliwym humorem i dynamiczną, nieprzewidywalną akcją Agents of Mayhem. Gracz nie doświadczy stereotypowej walki dobra ze złem. To starcie źli kontra najgorsi, podczas którego może zdarzyć się wszystko. Produkcja idealna dla graczy poszukujących wysokooktanowej rozgrywki w bardzo łatwo przyswajalnej formie.

Agents of Mayhem – rozgrywana w otartym świecie gra akcji, przeznaczona dla jednego gracza – dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już dziś. Agents of Mayhem dostępne jest w cenie 199,90 zł (PC) oraz 259,90 zł (konsole).
Premiera: 2017-08-18
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
Brak podobnych publikacji
POLECAMY