Overwatch World Cup wraca w 2017!
opublikowano 233 dni temu przez adrianek
Po udanym zeszłorocznym debiucie, Overwatch World Cup wraca jeszcze większy i lepszy. Bez względu na to, czy chcecie wziąć udział w zawodach, czy okazać swoje wsparcie, Ty i Twoi odbiorcy możecie do nas dołączyć.

W tym roku rozgrywki nabiorą naprawdę globalnego wymiaru – od dzisiaj będziemy śledzić rangi umiejętności czołowych 100 graczy Overwatch z kwalifikujących się do udziału państw z całego świata. W kwietniu wykorzystamy średnią rangę każdego z krajów, aby wyłonić czołowe 32 państwa, które wezmą udział w kwalifikacjach na żywo. Jeśli więc należysz do czołówki graczy swojego kraju, możesz mu pomóc zdobyć miejsce w turnieju – wystarczy, że dasz z siebie wszystko w Rywalizacji!

Gracze z czołowych 32 krajów wejdą następnie w skład własnego Komitetu Reprezentacji Overwatch World Cup 2017, składającego się z trzech lokalnych ekspertów, którym przypadnie zadanie zarekomendowania składu na wszystkie etapy rozgrywek. Wybierzemy maksymalnie 10 nominowanych z każdego kraju, a potem gracze będą głosować na tych, których chcą zobaczyć w komitecie. Głosowanie rozpocznie się niedługo po wyborze czołowych 32 krajów.

W tym roku wprowadzimy również kwalifikacje na żywo na całym świecie. Będzie to seria czterech rozgrywek fazy grupowej, które odbędą się latem w całej Europie, Ameryce Północnej oraz Azji. W każdym z tych wydarzeń przez cały tydzień zmagać się będzie osiem reprezentacji narodowych, a dwie najlepsze ekipy automatycznie awansują do finałów Overwatch World Cup, które zostaną rozgrane podczas BlizzConu 2017.
Premiera: 2016-05-24
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Minionej nocy w Los Angeles rozdano The Game Awards, jedne z najważniejszych nagród w branży gier wideo. Miło nam poinformować, że gra Overwatch...
2 Grudnia 2016 o 21:38
'
13 Lipca 2016 o 18:14
'
29 Czerwca 2016 o 23:17
'
20 Maja 2016 o 10:19
POLECAMY