Oto Need for Speed Payback
opublikowano 174 dni temu przez adrianek
Ghost Games, studio należące do Electronic Arts, prezentuje Need for Speed Payback. To najnowsza spektakularna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, która 10 listopada trafi do sklepów na całym świecie. Weź udział w przygodzie wypełnionej emocjonującymi misjami, pojedynkami samochodowymi o wysoką stawkę, oszałamiającymi pościgami policyjnymi i niewiarygodnymi sekwencjami akcji.


„Need for Speed powróci w tym roku i będzie stanowić niespodziankę dla fanów wyścigów” – mówi producent wykonawczy Marcus Nilsson. „Nie omieszkamy dostarczyć im wszystkiego, co kochają w tej serii – niezrównanych możliwości modyfikacji, imponującej kolekcji samochodów, emocjonujących wyścigów i gonitw w otwartym świecie – ale w Need for Speed Payback wzbogaciliśmy te elementy o zupełnie nową efektowną zawartość. Przedstawiamy nasze spojrzenie na współczesne gry wyścigowe: interesującą opowieść, różne postacie, w które można się wcielić, zróżnicowane misje i trzymające w napięciu wydarzenia”.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Trójka wyjątkowych bohaterów ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. Dzięki rozbudowanemu systemowi modyfikacji będzie można stworzyć swoją wymarzoną brykę lub spędzić wiele godzin, przeistaczając porzucony wrak w supersamochód. Co więcej, gracze będą mieć okazję na dobre sprawdzić swoje auta, obstawiając własne umiejętności, a następnie pomnożyć wygrane lub stracić wszystko.

Gra Need for Speed Payback ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej 10 listopada 2017 r. na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.
Premiera: 2017-11-10
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Po raz pierwszy w historii gra z serii Need for Speed zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej. Premiera już w najbliższy piątek 10 lis...
7 Listopada 2017 o 11:00
POLECAMY