Oryginalna chusta Buff bonusem do zamówień przedpremierowych na grę Elex
opublikowano 86 dni temu przez adrianek
Elex, nowa gra od twórców serii Gothic, pojawi się w sklepach 17 października. Do zamówień przedpremierowych na edycje standardowe i kolekcjonerskie doszedł właśnie bonus w postaci stylizowanej chusty znanej firmy Buff.

Elex to gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic – studio Piranha Bytes. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy. Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego ekranów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, trudne decyzje i mnóstwo wartkiej akcji.

Zamawiając grę przedpremierowo w wybranych sklepach, gracze otrzymają elexową chustę – oryginalny produkt renomowanej firmy Buff, służący jako czapka, piratka, opaska lub kominiarka i świetnie sprawdzający się podczas biegania, jazdy na rowerze i podczas innych aktywności.Chusta jest bonusem do zamówień przedpremierowych na dowolną wersję Elex – standardową lub kolekcjonerską. W wersji kolekcjonerskiej znaleźć można:
 • 25-centymetrową figurkę albskiego maga
 • 5-centymetrowy amulet w postaci drona bojowego
 • materiałową mapę planety Magalan
 • oryginalną ścieżkę dźwiękową na płycie CD
 • artbook
 • podręcznik do gry
 • grę

 • Elex otrzyma pełną polską wersję językową na każdej platformie - PC, PS4 i Xbox One. Wśród aktorów, którzy użyczą swych głosów na potrzeby gry, nie zabraknie tych doskonale znanych z serii Gothic (i nie tylko). Będzie można usłyszeć między innymi takich aktorów, jak: Artur Dziurman, Zbigniew Konopka, Jarosław Boberek, Mirosław Zbrojewicz, Adam Bauman, Piotr Zelt, Piotr Bąk.

  Od mieczy i toporów po łuki, kusze i harpuny, Elex oferuje jeden z najszerszych zestawów broni w historii RPG. Złap za shotguna, strzelbę plazmową lub miotacz ognia - istnieje broń i styl wali dla każdego wojownika. Później znajdź kompana, wybierz frakcję i wpłyń na losy świata; w ELEX-ie każdy wybór wpływa na przyszłość Twojej gry.
  Premiera: 2017-10-17
  Redaktor naczelny
  Z nami od 2014-01-30
  Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.
  
  PODOBNE PUBLIKACJE
  '
  Elex to gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic – studio Piranha Bytes. Akcja gry toczy się w now...
  17 Pazdziernika 2017 o 22:17
  '
  1 Czerwca 2017 o 17:20
  POLECAMY