Opowieść - drugi zwiastun gry Syberia 3
opublikowano 240 dni temu przez adrianek
Przedstawiamy drugi oficjalny zwiastun fabularny Syberii 3, który zdradza nieco więcej informacji na temat historii w grze oraz natury relacji Kate Walker i plemienia Jukoli. Dystrybutorem gry jest cdp.pl, premiera 20 kwietnia.

Wraz z Jukolami Kate wyrusza w podróż do serca Syberii, by towarzyszyć strusiom śnieżnym w ich migracji do świętych ziem. Czeka ją przygoda pełna zaskakujących zwrotów akcji, pamiętnych chwil i spotkań z osobliwymi postaciami, podczas których gracze będą mieli okazję poznać jej kompanów, takich jak Ayawaska, jukolska szamanka, której nie odstępuje na krok sprytna sowa; Kurk, duchowy przewodnik Jukoli; czy kapitan Obo, dumny kapitan Kryształu.
W czasie wędrówki Kate spotka również dawnego przyjaciela, który był jej bardzo bliski...

Świat wykreowany przez Benoita Sokala i tajemniczą, baśniową atmosferę nowego zwiastuna doskonale uzupełnia urzekająca muzyka skomponowana przez Inona Zura.

Osiągnęliśmy tak wiele, odkąd po raz pierwszy nakreśliliśmy fabułę, profile postaci, wątki i zagadki. Minęły już ponad trzy lata! Dziś jesteśmy niesamowicie dumni z całej wykonanej przez nas pracy i liczymy, że jej efekty przypadną do gustu graczom, którzy z przyjemnością odkryją zachwycający świat tej kultowej sagi – powiedział Stéphane Marty, dyrektor generalny Koalabs Studios.
Premiera: 2017-04-20
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Dziś w sklepach pojawiła się Syberia 3 - nowa odsłona słynnego cyklu gier przygodowych stworzonego przez Benoit Sokala. Dystrybutorem gry jest CD...
20 Kwietnia 2017 o 12:37
POLECAMY