Nowy zwiastun The Surge – celuj i zdobywaj łupy
opublikowano 230 dni temu przez adrianek
The Surge, nadchodzące RPG akcji autorstwa Deck13, pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC 16 maja 2017 roku. Najnowszy zwiastun „Celuj i zdobywaj łupy” prezentuje niezwykle brutalny system odcinania kończyn. Dystrybutorem gry jest cdp.pl.


The Surge zapewnia graczom kontrolę nad tym, co zabiorą swoim wrogom. W walce mogą celować w wybrane części ciała i zadawać obrażenia, stosując sprytne kombinacje ciosów poziomych i pionowych, oraz odcinać kończyny – to, którą część ciała odetniesz, decyduje, jaki sprzęt zdobędziesz. Zbliżając się do wroga, należy podjąć trudną decyzję: celować w odsłoniętą część, by skrócić walkę, czy ryzykować dłuższe starcie i zyskać szanse na zdobycie nowego sprzętu?

Świadomie podejmowane ryzyko jest kluczową kwestią rozgrywki w The Surge, a na śmiałków czekają nagrody! Najpotężniejsi przeciwnicy posiadają najlepsze pancerze i broń, więc jeśli zobaczysz sprzęt, który ci się spodoba, czeka cię trudna walka, która może się skończyć śmiercią.

Gra The Surge ma premierę 16 maja na PlayStation 4, Xbox One i PC.
Premiera: 2017-05-16
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Dziś do sklepów trafiło The Surge, szalona fabularna gra akcji na PlayStation 4, Xbox One i PC. CDP jest jej dystrybutorem.

Wciel się w...
16 Maja 2017 o 17:46
POLECAMY