Kultowa seria call of duty Wróci do czasów II wojny światowej 3 listopada [PIERWSZY ZWIASTUN]
opublikowano 211 dni temu przez adrianek
Call of Duty: WWII zaoferuje graczom najlepsze ujęcie tematyki II wojny światowej, z jakim się zetknęli. Nie zabraknie trybu wieloosobowego, unikalnego trybu kooperacji zombie, a zakup w przedsprzedaży gwarantuje dostęp do zamkniętej bety, która w pierwszej kolejności pojawi się na PlayStation 4. Polskim dystrybutorem gier firmy Activision jest CDP.

Seria Call of Duty powraca w wielkim stylu do największego konfliktu militarnego w dziejach świata, a także do własnych korzeni – akcja ponownie przeniesie się w czasy II wojny światowej. W piątek 3 listopada Call of Duty: WWII rzuci graczy w sam środek niesamowitej opowieści o braterstwie i zabierze ich w podróż po europejskim teatrze działań wojennych, gdzie wezmą udział w misjach kluczowych dla powodzenia działań aliantów.


Nową odsłonę Call of Duty charakteryzować będzie niespotykany dotąd realizm, przywiązanie do faktów historycznych i wyjątkowo intensywne doznania rodem ze srebrnego ekranu. Poza realistycznym ujęciem przebiegu walk rozgrywka wieloosobowa zaoferuje szereg nowych trybów zabawy i innowacji, a także mapy bazujące na prawdziwych, historycznych lokacjach; tryb kooperacji z nazistowskimi zombie przynosi z kolei wstrząsającą opowieść i szereg ekstremalnie silnych doznań. Stworzona przez Sledgehammer Games i wydawana przez Activision gra Call of Duty: WWII zapewnia niezwykłą rozgrywkę osadzoną w czasach II wojny światowej – po raz pierwszy na konsolach nowej generacji.


- Ponad dwa i pół roku temu podjęliśmy decyzję o tym, że seria powinna wrócić do korzeni. Call of Duty: WWII powraca do nich w wielkim stylu – powiedział dyrektor generalny Activision, Eric Hirshberg. - Ekipa Sledgehammer Games przygotowała realistyczną i wiarygodną, a jednocześnie filmową grę opowiadającą o największej wojnie w dziejach świata, w której gracze będą świadkami zarówno epickich wydarzeń, jak i dramatycznych zmagań zwykłych ludzi. To gra, która wieloletnim fanom cyklu pozwoli poczuć klimat II wojny światowej tak jak jeszcze nigdy dotąd, a nowym pokoleniom graczy umożliwi zapoznanie się z tym historycznym konfliktem.

- Call of Duty: WWII to dla wszystkich w Sledgehammer Games przygoda niezwykle inspirująca i pełna pasji. Ekipa dała z siebie wszystko, by ukazać dynamikę i intensywność działań wojennych, a także bohaterstwo i poświęcenie żołnierzy biorących udział w II wojnie światowej. Nasza kampania fabularna z bogatą narracją po brzegi wypełniona jest akcją, a innowacyjny tryb wieloosobowy pozwala graczom wejść w buty żołnierzy walczących o wolność w świecie, który bez nich wpadnie w szpony tyranów. Z kolei nasz tryb kooperacji to zupełnie nowa, oddzielna opowieść z nazistowskimi zombie w roli głównej. Jesteśmy pewni, że fani go pokochają – powiedział Michael Condrey, współzałożyciel i szef studia Sledgehammer Games.Glen Schofield, drugi ze współzałożycieli i szefów Sledgehammer Games, dodał: - Historia, którą opowiadamy, jest zupełnie inna niż cokolwiek, z czym dotychczas się mierzyliśmy. To doprawdy niesamowita podróż zwykłych ludzi, podróż, która uczyniła z nich bohaterów. Chcemy oddać cześć temu wspaniałemu pokoleniu żołnierzy, w wiarygodny sposób opowiedzieć o wydarzeniach, które wpłynęły na losy świata, i oddać w ręce graczy najlepszą grę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy.

Call of Duty: WWII to powrót do korzeni serii, filmowe doświadczenie opowiadające o niezwykłym bohaterstwie żołnierzy walczących ramię w ramię w wojnie, która odmieniła oblicze świata. Nowy, trzymający w napięciu tytuł z portfolio Activision przedstawia II wojnę światową w sposób uczciwy i wiarygodny, z perspektywy słynnej 1. Dywizji Piechoty. Gracze spotkają tu szereg zapadających w pamięć, zróżnicowanych postaci. Dzięki zapierającej dech w piersiach grafice i doskonałej oprawie dźwiękowej silniej niż kiedykolwiek poczują emocje towarzyszące desantowi w Normandii, przeprawie przez Francję w celu wyzwolenia Paryża czy dramatycznemu marszowi na Niemcy i na własnej skórze przekonają się, jak wyglądały najbardziej monumentalne bitwy wszech czasów.

Tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII pozwala graczom wziąć udział w dynamicznych potyczkach z wykorzystaniem autentycznych rodzajów broni i wyposażenia z okresu II wojny światowej na najbardziej rozpoznawalnych polach bitew europejskiego teatru działań wojennych. Rozgrywka wieloosobowa to także zupełnie nowe ujęcie kwestii postaci gracza i tworzenia klas za sprawą wprowadzenia Dywizji; nowy, wzbogacony o narrację tryb gry „Wojna”; oraz Sztab, pojawiające się w Call of Duty po raz pierwszy miejsce przeznaczone dla społeczności, w którym gracze mogą się integrować i spędzać czas ze znajomymi. Niezwykłą grę o II wojnie światowej uzupełnia całkowicie nowy tryb kooperacji z udziałem nazistowskich zombie, posiadający odrębną i pełną zaskakujących zwrotów akcji historię i zapewniający graczom niezwykle silne doznania. Więcej informacji o trybie wieloosobowym i trybie kooperacji zostanie udostępnionych podczas tegorocznych targów E3.

Zamówienia przedpremierowe na grę Call of Duty: WWII złożone u sprzedawców biorących udział w akcji zapewniają dostęp do zamkniętej bety gry, która zostanie udostępniona bliżej premiery, w pierwszej kolejności na PlayStation 4. Gra Call of Duty: WWII jest dostępna w przedsprzedaży w następujących edycjach:
 • Edycji podstawowej
 • Edycji Pro – zawierającej Karnet Sezonowy**, kolekcjonerski Steelbook i inne.

 • Sprawdź, jakie edycje gry dostępne są u twoich lokalnych sprzedawców.

  Gra Call of Duty: WWII ukaże się na systemach PlayStation 4, Xbox One i PC już 3 listopada 2017 roku. Gra nie posiada jeszcze klasyfikacji wiekowej.
  Premiera: 2017-11-03
  Redaktor naczelny
  Z nami od 2014-01-30
  Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.
  
  PODOBNE PUBLIKACJE
  '
  Dosłownie przed sekundą opublikowano na oficjalnym kanale Call of Duty na YT zapierający dech w piersiach zwiastun kampanii fabularnej z niesamowi...
  18 Wrzesnia 2017 o 19:20
  '
  24 Sierpnia 2017 o 09:10
  POLECAMY