Już za tydzień premiera gry myśliwskiej theHunter: Call of the Wild na PS4 i Xbox One
opublikowano 79 dni temu przez adrianek
TheHunter: Call of the Wild to symulator myśliwego i jednocześnie następca gry theHunter, w której w trakcie ostatnich 7 lat zarejestrowało się 6 milionów graczy. Jest oparta na silniku Apex od Avalanche Studios, który wielokrotnie sprawdził się w grach z otwartym światem. 2 października gra ukaże się na PS4 i Xbox One.

Wkrocz do przepięknego otwartego świata tętniącego życiem – od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw bizony, po niezliczone ptaki, małe zwierzęta i owady występujące w naturze. Każdy kawałek świata gry o powierzchni niemal 128 km kwadratowych stworzono z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji, takimi jak seria Just Cause czy Mad Max.


Oprócz bogatego trybu dla jednego gracza, theHunter: Call of the Wild oferuje niezwykłe opcje gry wieloosobowej – zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji – dla maksymalnie 8 graczy. Przeżyj z innymi najbardziej niezwykłe emocje polowania - i pochwal się osiągnięciami!

Konsolowe wydanie gry zawiera dwa dodatki - Namioty i Namioty Maskujące oraz Quady.
Premiera: 2017-03-14
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Tuż po wydaniu wersji theHunter: Call of the Wild przeznaczonej na platformy Xbox One i PlayStation 4, Avalanche Studios oraz Expansive Worlds mają ...
6 Pazdziernika 2017 o 20:35
POLECAMY