Dwa nowe pakiety narracji w trybie multiplayer w Call of Duty: Infinite Warfare już dostępne
opublikowano 236 dni temu przez adrianek
Dwa nowe głosy dołączają do akcji w multiplayerze Call of Duty: Infinite Warfare wraz z premierą pakietów głosowych Method Man i U.K. Special Forces już dostępnych na PlayStation 4 i Xbox One, a wkrótce także na PC. To wyjątkowy sposób na urozmaicenie i nadanie indywidualnego stylu rozgrywce wieloosobowej. Pakiety zastępują domyślne kwestie komentatora głosami wypowiadanymi przez postaci dobrze znane z serii Call of Duty – i nie tylko.

„W Infinite Warfare bardzo ważną, charakterystyczną częścią doświadczenia jest możliwość dostosowania rozgrywki do własnych indywidualnych preferencji” powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward. „Skonstruowaliśmy grę wokół centralnej koncepcji możliwości personalizacji postaci i sprzętu, a teraz idziemy krok dalej. Co może być lepszego niż możliwość zmiany komentatora? To naprawdę kupa zabawy i jesteśmy pewni, że fanom spodoba się to, co przygotowaliśmy.”


W pakiecie U.K. Special Forces usłyszeć można Craiga Fairbrassa, czyli osobę, której głos gracze znają jako postać “Ghosta” z Call of Duty: Modern Warfare 2. Ten stanowczy ton brytyjskiego żołnierza będzie towarzyszył rozgrywkom w typowym dla siebie stylu, nawiązując jednocześnie do sentymentu, jaki z pewnością towarzyszy znanej graczom barwie głosu. Pakiet ten jest darmowym rozszerzeniem.

Pakiet narracji The Method Man stworzony został z udziałem legendarnego rapera z Wu-Tang Clan, którego głos poprowadzi graczy przez walkę w trybie muti. Muzyk, producent i actor w jednej osobie podkręci intensywność wrażeń komentując serie zabójstw, zmiany w punktacji i poczynania przeciwnika, dodając unikalnego smaczku każdej wieloosobowej strzelaninie. Pakiet The Method Man dostępny jest w cenie $3.99.
Premiera: 2016-11-04
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Infinity Ward i Activision opublikowały nowy zwiastun z rozgrywki wieloosobowej na mapach drugiego pakietu DLC dla Call of Duty: Infinite Warfare –...
12 Kwietnia 2017 o 18:49
POLECAMY