Cristiano Ronaldo gwiazdą okładki gry FIFA 18
opublikowano 171 dni temu przez adrianek
Electronic Arts Polska ma zaszczyt poinformować, że Cristiano Ronaldo, zawodnik Realu Madryt C.F., zdobywca tytułu najlepszego piłkarza według FIFA, Złotej Piłki i od dwóch lat klubowy europejski mistrz został gwiazdą okładki gry EA SPORTS FIFA 18.


Dane na temat przyspieszenia, rytmu biegu, umiejętności i technik strzelania Cristiano Ronaldo zostały zarejestrowane podczas sesji treningowej przez studio EA Capture w Madrycie. Gwarantują one autentyczne odtworzenie jego podobieństwa i osobowości w FIFA 18. Informacje uzyskane podczas sesji poszerzyły wiedzę o ważnych aspektach rozgrywki, takich jak płynność i dynamika ruchu, czy czas reakcji piłkarza.

Fani dowiedzą się jak Ronaldo wpłynął na kształt gry FIFA 18 oraz jak prezentuje się rozgrywka oglądając transmisję na żywo z imprezy EA PLAY w Los Angeles 10 czerwca o godzinie 21:00 na stronie EA.com.


"Najlepszy gracz na świecie pomógł wykonać największy skok technologiczny, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy" - powiedział Aaron McHardy, starszy producent. "Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Cristiano - pracując z nim nauczyliśmy się dużo o jego unikalnym stylu gry i tym, co czyni go tak bardzo wyjątkowym. Jego pasja, energia i grono fanów z całego świata sprawiają, że jest idealnym ambasadorem FIFA 18."

"To prawdziwa przyjemność być na okładce FIFA 18", powiedział Cristiano Ronaldo. "To wspaniałe uczucie i jestem wdzięczny, że zostałem wybrany".

Ronaldo jest często uznawany za najlepszego piłkarza na świecie, a także za jednego z najlepszych w historii. Otrzymał tytuł najlepszego piłkarza FIFA w 2016 roku, jako pierwszy zawodnik strzelił ponad 100 goli w europejskich rozgrywkach. To najczęściej występujący zawodnik reprezentacji Portugalii (138 występów), a także jej najefektywniejszy strzelec. Zdobył również wiele prestiżowych wyróżnień, w tym Ballon d'OR i Złoty But.

Premiera 29 września 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox 360.
Premiera: 2017-09-29
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
W tym roku ponownie Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski spędzili 20 dni w studio nagraniowym podczas rejestrowania nowych komentarzy do gry FIFA 18....
19 Wrzesnia 2017 o 10:05
'
18 Wrzesnia 2017 o 17:34
'
11 Wrzesnia 2017 o 20:04
POLECAMY