Continuum - nowy zwiastun rozgrywki wieloosobowej w DLC do Call of Duty: Infinite Warfare
opublikowano 225 dni temu przez adrianek
Infinity Ward i Activision opublikowały nowy zwiastun z rozgrywki wieloosobowej na mapach drugiego pakietu DLC dla Call of Duty: Infinite Warfare – Continuum:


Cztery nowe mapy to:
Turista – ekskluzywny ośrodek spa, położony malowniczo w samym środku gigantycznego szkieletu przedpotopowego stwora. Poza gniazdami snajperskimi rozrzuconymi na przestrzeni położonego centralnie majestatycznego wodospadu, Turista zawiera również ciasne wnętrza, które spodobają się miłośnikom walki w zwarciu. Trójliniowy układ mapy pozwoli na grę w wielu różnych stylach.

Scrap – mapa umiejscowiona na porzuconym księżycowym złomowisku to kombinacja taktycznych ścieżek i długich dystansów strzeleckich, która usatysfakcjonuje tak zwolenników walki na dystans jak i bliskich spotkań z przeciwnikiem.

Archive – mapa, gdzie nagłe i niespodziewane potyczki narzucają szybkie tempo akcji w post-futurystycznej galerii sztuki, gdzie raz staje się z wrogiem oko w oko, a za chwilę mierzy się do niego z wielkiej odległości na otwartej przestrzeni dziedzińca. Szeroka, trójliniowa plansza.

Excess – gracze Modern Warfare 2 bezbłędnie rozpoznają rozkład jednej ze swoich ulubionej map – Rust – w tej odsłonie umieszczonej na dachu wieżowca w tętniącej życiem metropolii, z akcją skoncentrowaną wokół niedużego apartamentu, zachowującą intensywność oryginału.

Trwający 2 minuty materiał ukazuje zróżnicowane style gry, na które pozwalają poszczególne mapy.
Premiera: 2016-11-04
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Dwa nowe głosy dołączają do akcji w multiplayerze Call of Duty: Infinite Warfare wraz z premierą pakietów głosowych Method Man i U.K. Special ...
1 Kwietnia 2017 o 17:24
POLECAMY