Bez strachu - nowy zwiastun DiRT 4
opublikowano 212 dni temu przez adrianek
„Bez strachu” – oto hasło przewodnie DiRT 4. W zwiastunie występują m.in.: dwukrotny mistrz świata w Rallycrossie Petter Solberg, również specjalizujący się w tej odmianie sportów motorowych bracia Hansen – Timmy i Kevin, oraz brytyjski rajdowiec Kris Meeke. DiRT 4 to oficjalna gra Rallycrossowych Mistrzostw Świata.


W DiRT 4 będziesz zmagał się z trasą i nieubłaganie biegnącym czasem za kierownicą ikonicznych i najmocniejszych samochodów rajdowych. Są też wyścigi gdzie bezpośrednio walczymy z rywalami: Rallycross i Landrush. Dzięki dwóm modelom jazdy (gracza i symulacji), DiRT 4 oferuje zarówno głębię, jak i przystępność. Innowacyjny i intuicyjny system Twoja Tr4sa umożliwia generowanie niemal nieskończonej liczby wyjątkowych odcinków, osadzonych w pięciu krajach: Australii, Hiszpanii, Szwecji, Ameryce i Walii. Dzięki temu doświadczeni gracze wygenerują dla siebie dłuższe i wymagające technicznie odcinki, a początkujący skupią się na prostszych trasach, na których będą mogli szlifować umiejętności przed większymi wyzwaniami.

DiRT 4 dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 9 czerwca. Dostępne są już zamówienia przedpremierowe. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.
Premiera: 2017-06-09
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.

PODOBNE PUBLIKACJE
'
Wydawnictwo Techland zaprosiło do współpracy czwórkę czołowych, polskich kierowców rajdowych przy premierze gry DiRT 4. Niedawno, Tomasz Kucha...
25 Maja 2017 o 19:04
POLECAMY