Dziś premiera gry Farming Simulator 17: Edycja Platynowa
opublikowano 30 dni temu przez adrianek
Farming Simulator 17: Edycja Platynowa to najbardziej rozbudowane wydanie gry Farming Simulator 17, dostępne już teraz na platformy PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery PC/Mac. Edycja Platynowa zawiera nie tylko wersję podstawową Farming Simulator 17, ale również wiele nowej zawartości - obszar Ameryki Południowej, nowy plon oraz nowe pojazdy, w tym kultowy polski kombajn marki Bizon!

Nowy film przedstawia możliwości, jakie można odkryć w Ameryce Południowej. To nowy obszar dla serii Farming Simulator, który debiutuje w Edycji Platynowej. Dzięki zmianie scenerii gracze otrzymują nieznane dotąd warianty rozgrywki.


W tej wersji gry Farming Simulator 2017 gracze mają do dyspozycji ponad 280 wiernie odtworzonych pojazdów i maszyn od ponad 80 producentów. Są to między innymi marki AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson i Valtra), a także nowe modele, dostępne tylko w wersji platynowej, takie jak polski Bizon, Stara, TT, Randon, FMŻ czy Gessner Industries.

Gracze mogą uprawiać zboże, hodować bydło, zajmować się leśnictwem, a także transportować produkty za pomocą ciężarówek, przyczep oraz pociągów. Towary można sprzedawać, a za zarobione pieniądze rozbudowywać gospodarstwo. Dostępny jest również tryb online, który pozwala prowadzić rozgrywkę z innymi graczami. Można również korzystać z modyfikacji stworzonych przez społeczność!
Same nowości!
Redaktor naczelny
Z nami od 2014-01-30
Możliwość komentowania mają tylko użytkownicy serwisu. Zaloguj się lub Załóż konto, aby móc komentować publikację.